Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

XTC SLR 29 2

1.399 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Voluit aanvallen in de beklimming, accelereren op vlakke singletracks, maximaal snelheid meenemen als de trail op en neer golft. Deze lichtgewicht aluminium 29er combineert efficiëntie met een uitgebalanceerde controle.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Lichtgewicht acceleratie:

Het lichtste aluminium hardtail mountainbikeframe dat Giant ooit heeft gemaakt helpt XC-wedstrijdrijders en fanatieke fietsliefhebbers om sneller te klimmen en vlotter te demarreren.

Onbuigzame efficiëntie

Met de beste verhouding tussen stijfheid en gewicht in deze klasse, bepaalt de fonkelnieuwe XtC SLR 29 de nieuwe norm voor efficiëntie van aluminium XC-fietsen.

Vertrouwen en controle

Grotere 29 inch wielen rollen stabieler over ruw terrein. Zodoende heb je meer momentum op technische beklimmingen en krijg je vertrouwen om hard naar beneden te vliegen op snelle singletrack-afdalingen.

Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Grenadine, Black
  • Frame
    ALUXX SLR-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant Crest 34 RRL, 100mm, 15x110, remote lockout
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Connect XC, 740x31.8mm
  • Grips
    Giant Sole-O
  • Stuurpen
    Giant Contact S:60mm, M:70mm, L:80mm, XL:90mm
  • Zadelpen
    Giant Connect, 30.9mm S:375mm, M:375mm, L:400mm, XL:400
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano Deore M-6100, 1x12
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Deore M-6100
  • Remmen
    Shimano BR-MT200, hydraulic, Shimano RT-10 rotors [F]180mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano BR-MT201
  • Cassette
    Shimano Deore, 10x51
  • Ketting
    KMC X-12
  • Crankset
    Praxis Cadet, 30t S:170mm, M:175mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    Praxis, press fit
  • Velgen
    Giant XCT 29” alloy, 25mm inner width
  • Naven
    Shimano MT410B, sealed
  • Spaken
    stainless
  • Banden
    Maxxis Recon Race 29x2.25, foldable, TLR, EXO, tubeless
  • Extra's
    tubeless prepared, 2.4" max tire size, 36t max chainring size
  • Gewicht
    12,1kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Highlights

With a frameset that’s engineered using ALUXX SLR, our highest-grade aluminum, this superlight and agile 29er delivers speed and efficiency for XC riders and racers. Designed to ride with a 100mm suspension fork, it’s a race-bred climber with quick acceleration. The 29er-specific frame geometry offers an ideal balance of stability and maneuverability on all types of XC terrain. Boost hub spacing gives you added tire clearance and wheel stiffness, and a new Giant WheelSystem with tubeless tires delivers a smoother, more efficient ride plus a reduced risk of flats.

XtC SLR 29 with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)380154311747518,752520,7
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)59523,461424,26352566526,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)512512512512
GNaloop (mm) (inch)94,93,794,93,794,93,794,93,7
HWielbasis (mm) (inch)111744113644,7115245,4118346,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44017,344017,344017,344017,3
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)582,3582,3582,3582,3
KStack (mm) (inch)60723,960723,961824,362824,7
LReach (mm) (inch)42116,644017,34581848519,1
MStand Over Height (mm) (inch)72728,675729,878530,981832,2
NStuur breedte (mm) (inch)74029,174029,174029,174029,1
OStuurpen Lengte (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technology
OverDrive
Tubeless System

Gerelateerde modellen

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.