Sale 22%
{{ product.ProductAward.Quote }}

Quick E+ FS 45 km/h

2020

2.799 € 3.599 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Verplaats je sneller door de stadsomgeving met deze supermoderne mobiliteitsfiets. De Quick-E+ heeft een Yamaha SyncDrive motor en een krachtige EnergyPak-accu waardoor je elke rit sneller en leuker maakt.

De Quick-E+ heeft een compacte SyncDrive Sport motor die soepel en direct vermogen levert dat naadloos aansluit bij je eigen trapkracht, waardoor je moeiteloos heuvels opvliegt en je gemiddelde snelheid kunt opvoeren. Files en parkeerproblemen behoren definitief tot het verleden dankzij het lichte ALUXX SL aluminium frame en de krachtige SyncDrive Sport motor die 80 Nm koppel levert.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Direct vermogen:

De Quick-E+ heeft een compacte SyncDrive Sport motor die soepel en direct vermogen levert.

Grotere afstanden:

De lichtgewicht accu met dehoogste energiedichtheid helpt je om langer en verder te rijden.

Op je gemak naar het werk:

Met een topsnelheid van 45 km/u behoren files en parkeerproblemen tot het verleden.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 KM 34 miles
  • Goed: 110 KM 68 miles
  • Ideaal: 180 KM 111 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Sport, 80Nm powered by YAMAHA, 350% tuneable support
  • Sensors
    Giant PedalPlus 4-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl EVO, grip launch control with walk assist, on-board navigation, mini USB charger
  • Accu
    Giant EnergyPak 500, 36V 13.8Ah Rechargeable Lithium-Ion
  • Maten
    M, L, XL
  • Kleuren
    Solid Grey
  • Frame
    ALUXX SL-grade aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour MOBIE 45, Tapered Steerer, 15QR
  • Stuur
    Giant Connect XC riser, 31.8mm
  • Stuurpen
    Giant Connect
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Giant Contact Comfort upright
  • Pedalen
    Aluminum Platform
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT, shadow plus
  • Remmen
    Tektro Dorado E710 180mm Disc
  • Remhendels
    Tektro Dorado w/brake sensor
  • Cassette
    Shimano HG50-10, 11-36T 10-Speed
  • Ketting
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Forged Alloy minimal Q-factor, 36/48T
  • Velgen
    Giant eXC 2, Tubeless Ready, e-bike optimized
  • Naven
    Giant eTracker, 15mm Thru-Axle [F], 135mm QR[R], e-bike optimized
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Big Ben, 27.5x50 (584x50mm)
  • Extra's
    Giant EnergyPak 3A charger
  • Verlichting
    B&M iQ-S front lightSuperNova rear light
  • Drager
    Integrated pannier bag carrier, compatible with MIK system top-deck
  • Gewicht
    21.6 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

This innovative E-bike lets you move fast in urban environments. With a top speed of 45 kph, Quick-E+ lets you shed minutes off the time it takes you to get to work. It also helps you tackle longer distances than you can with a traditional bicycle. With an ALUXX SL aluminum frame and a powerful SyncDrive Sport motor that produces 80Nm of torque, traffic jams and parking hassles can be a thing of the past.

2020 Quick E+ with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)43517,148519,153521,158523
BZitbuis Hoek (degrees)74,0°73,0°73,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)55021,757022,459023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31355,31455,71606,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°71,0°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)793,1763763763
HWielbasis (mm) (inch)104741,2105041,3107142,2107942,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
KStack (mm) (inch)60223,760523,861424,262824,7
LReach (mm) (inch)37714,838515,240215,840616
MStand Over Height (mm) (inch)79231,281131,98393386734,1
NStuur breedte (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,51003,9
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 27.5"27.5"27.5"27.5"

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
RideControl EVO

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.