{{ product.ProductAward.Quote }}

Prime E+ 2 Heren

2020

2.599 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Een moderne stijlvolle city E-bike perfect geschikt voor dagelijks gebruik. Nu in superlichte SL uitvoering inclusief duurzame riemaandrijving.

De Prime E+ transformeert elke rit tot iets bijzonders, waarbij je grotere afstanden kunt afleggen met meer comfort en zonder dat je de accu hoeft bij te laden. Met zijn doordachte ontwerpkenmerken inclusief een laag en breed step-through ALUXX aluminium frame en geïntegreerde verlichting, is de Prime E+ de slimme manier om verder te rijden en meer plezier te hebben.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning:

Slimme ondersteuningstechnologie biedt precies de juiste hoeveelheid kracht om jou comfortabel te laten rijden.

Middenmotor:

Deze stille en krachtige Giant SyncDrive Life 60Nm middenmotor brengt gemakkelijk door gebieden met heuvels

Instelbare kracht:

Met de instelbare ondersteuningsstanden kun je exact de hoeveelheid ondersteuning kiezen tot een maximum van 360% van je eigen input.

Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Life, automatic support, 5-mode, 300% tunable support, 60Nm
  • Sensors
    Giant PedalPlus 6-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl Charge
  • Accu
    Accukeuze (Adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    M, L, XL
  • Kleuren
    Charcoal
  • Frame
    ALUXX SL aluminium
  • Voorvork
    Monoshock 40mm Travel, ALUXX SL hydroformed aluminum, OverDrive2 tapered steerer, Preload adjust
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Aluminum Trekking bar 31.8x630mm
  • Stuurpen
    Aluminum angle adjustable 1¼"x 90mm
  • Zadelpen
    Suspension 30,9x300mm
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP183 light weight aluminum
  • Shifters
    Shimano M2000 9 speed
  • Voorderailleur
    -
  • Achterderailleur
    Shimano Deore
  • Remmen
    Shimano MT200 Hydraulic Disc
  • Remhendels
    Shimano MT200 Hydraulic Disc
  • Cassette
    Shimano HG201-9 11-34T
  • Ketting
    KMX X.9e Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum, 38T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant CR70 DW Aluminum 622x19
  • Naven
    Giant Tracker Sport [F] 9mm QR [R] 135mm QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Energiser Life 622x40 KevlarGuard
  • Extra's
    Giant EnergyPak 4A fast charger
  • Verlichting
    Giant Numen 40 integrated 40Lux automatic front LEDGiant Numen iD integrated day-time LEDTrelock i-Duo Flat rear light
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850
  • Gewicht
    21.7 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)50019,755021,760023,6
BZitbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,860023,662024,4
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1455,71455,71556,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°70,5°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)79,73,179,73,179,73,1
HWielbasis (mm) (inch)110543,5112544,3114545,1
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)660266602667026,4
LReach (mm) (inch)37814,939815,741516,3
MStand Over Height (mm) (inch)79731,482732,686434
NStuur breedte (mm) (inch)63024,863024,863024,8
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
SyncDrive Life
RideControl Charge

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.