{{ product.ProductAward.Quote }}

FastTour SLR 2

2020

1.299 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Snel en sportief. Met deze premium lichtgewicht trekking fietsen rijd je moeiteloos de langste fietstochten.

Zo soepel en zo efficiënt dat het voelt alsof je vliegt. Deze lichtgewicht laagvlieger combineert het sportieve gevoel met het toegevoegde vertrouwen en de controle van een vlak stuur.

Specificaties
  • Maten
    M,L,XL
  • Kleuren
    Navy Blue
  • Frame
    AluxX SLR-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Advanced-Grade Composite, AluxX OverDrive Steerer
  • Stuur
    Giant Connect XC FlatBar, 31.8
  • Stuurpen
    Giant Connect, ± 8 °, 31.8
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, Alloy
  • Zadel
    Contact Comfort (Neutral)
  • Pedalen
    n/a
  • Shifters
    Shimano Tiagra 4700 2x10
  • Voorderailleur
    Shimano Tiagra FD-4700
  • Achterderailleur
    Shimano Tiaga RD-4700
  • Remmen
    Shimano MT400(160/160)
  • Remhendels
    Shimano MT400
  • Cassette
    Shimano HG500 10S 11-32T
  • Ketting
    KMC X10-1 w/ Missing Link
  • Crankset
    Shimano RS400 50-34t
  • Bottom Bracket
    Shimano BB-RS500 Threaded
  • Velgen
    SR-2 Disc wheel
  • Naven
    Front HUB Shimano 3D32 Rear Hub Formula GDC-1520 (32 hole)
  • Spaken
    Front HUB Shimano 3D32 Rear Hub Formula GDC-1520 (32 hole)
  • Banden
    CrossCut Metro 2 TLS Tire with reflective stripe,700x32C
  • Extra's
    Busch&Müller customized rear light with Z-mark reflector
  • Verlichting
    Busch&Müller LUMOTEC Avy Senso Plus
  • Gewicht
    12.9 KG

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)49019,352020,555021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,0°72,5°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57522,659523,461524,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1656,51857,32058,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)451,8451,8451,8
GNaloop (mm) (inch)78,43,178,43,178,43,1
HWielbasis (mm) (inch)107642,4109143110643,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45017,745017,745017,7
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)58122,960023,661424,2
LReach (mm) (inch)39715,64061641616,4
MStand Over Height (mm) (inch)73428,975829,878330,8
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)1003,91104,31104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX SLR Aluminum Technology
D-Fuse Technologie
Tubeless System

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.