{{ productAwardLocalized.Quote }}

Escape City
Disc 1

899 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}}  and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Deze veelzijdige allrounder met plat stuur kan je benen laten draaien en je motiveren om elke dag actief te zijn. Pendelen naar het werk, naar de klas rijden, nieuwe avonturen ontdekken in je dagelijkse routine.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Uitgebalanceerd en efficiënt

Lichtgewicht ALUXX frame, licht lopende 700c-wielen en een vertrouwenwekkende rechtop zitpositie zorgen voor uitgebalanceerde, efficiënte rijkwaliteiten.

Veelzijdig en breed inzetbaar

Krachtige schijfremmen en een breed scala aan versnellingen helpen u uw snelheid te verhogen en heuvels met meer controle aan te pakken.

Robuust en betrouwbaar

Op bepaalde modellen zit het Giant EasyRide Tubeless systeem met lekbestendige banden. Met de geïntegreerde bevestigingspunten voor dragers is het makkelijker om je dagelijkse spullen mee te nemen of je reisbepakking voor een avontuurlijk weekend.

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology
D-Fuse Seatpost

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)43016,948519,153521,158523
BZitbuis Hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)56522,258022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1154,51305,11606,31907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°71,0°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502
GNaloop (mm) (inch)76369,42,769,42,769,42,7
HWielbasis (mm) (inch)107442,3107542,3109143110743,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44517,544517,544517,544517,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)53821,255621,95852361324,1
LReach (mm) (inch)4061641016,141616,442316,7
MStand Over Height (mm) (inch)71428,175429,779931,584233,1
NStuur breedte (mm) (inch)64025,264025,269027,269027,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51003,91003,9
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Charcoal
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    alloy, rack mount, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Sport XC, 31.8mm XS:60cm, S:64cm, M:64cm, L:68cm, XL:68cm
  • Grips
    Giant Connect Ergo
  • Stuurpen
    Giant Sport, 15-degree, 31.8mm XS:80mm, S:90mm, M:90mm, L:100mm, XL:100mm
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy XS:300mm, S:300mm, M:350mm, L:350mm, XL:350mm
  • Zadel
    Giant Sport
  • Pedalen
    Giant Urban Fitness
  • Shifters
    microSHIFT Advent, 1x9
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    microSHIFT Advent
  • Remmen
    Tektro HD-R280, Giant MPH rotors [F]160mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Shimano
  • Cassette
    microSHIFT Advent, 11x42
  • Ketting
    KMC X9 with Missing Link
  • Crankset
    forged alloy, 40t XS:170mm, S:170mm, M:170mm, L:175mm, XL:175mm
  • Bottom Bracket
    threaded
  • Velgen
    Giant double wall aluminum
  • Naven
    Shimano [F], alloy [R], 32h
  • Spaken
    stainless, 14g
  • Banden
    Giant S-X2, puncture protect, 700x38c
  • Extra's
    fender, rack, kickstand, front and rear LED lights, 45mm max tire size
  • Gewicht
    12,89kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.