Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Entour E+ 2 Dames

2.099 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen

Fiets door de stad met comfort, gemak en stijl. Naar je werk, de boodschappen halen of gewoon erop uit en een mooie tocht maken. Langdurige ondersteuning en Smart Assist-technologie maken de nieuwe Entour E+ onweerstaanbaar.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Slimme ondersteuning

Slimme ondersteuningstechnologie biedt precies de juiste hoeveelheid kracht om jou comfortabel te laten rijden.

300% ondersteuning

De instelbare SyncDrive Core motor kan tot maximaal 300% ondersteuning bieden. Je kunt zelf de hoeveelheid kracht instellen die past bij jouw rijstijl.

Comfort

Door het frame met lage instap kun je gemakkelijk op- en afstappen en dat biedt een comfortabel en vertrouwd rijgedrag.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 300 / SyncDrive Core

  • Actieradius
  • Zwaar: 47 km 29 miles
  • Goed: 80 km 49 miles
  • Ideaal: 120 km 74 miles

EnergyPak 400 / SyncDrive Core

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 km 34 miles
  • Goed: 105 km 65 miles
  • Ideaal: 150 km 93 miles

EnergyPak 500 / SyncDrive Core

  • Actieradius
  • Zwaar: 65 km 40 miles
  • Goed: 125 km 77 miles
  • Ideaal: 180 km 111 miles
Specificaties
  • Motor
    SyncDrive Core, 50Nm, Powered by Yamaha
  • Bedieningsunit
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Display
    RideControl Dash, full color LCD screen
  • Accu
    Persoonlijke accukeuze: 300Wh, 400Wh, of 500Wh (adviesprijs op basis van 300Wh)
  • Maten
    S, M, L
  • Kleuren
    Blue Ashes
  • Frame
    ALUXX aluminium, monotube extra low-stepthrough design.
  • Voorvork
    SR Suntour NEX 50mm Suspension
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Aluminium 30degree sweep
  • Stuurpen
    Aluminum angle adjustable 1¼"x 90mm
  • Zadelpen
    Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Essenza Plus
  • Pedalen
    Anti-slip
  • Shifters
    Shimano SL-M2000 9speed
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    Shimano Alivio 9speed
  • Remmen
    Tektro HDM-M275 hydraulic disc 160mm
  • Remhendels
    Tektro HDM-M275
  • Cassette
    Shimano HG-201 11-36T 9-speed
  • Ketting
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum 38T
  • Bottom Bracket
    N/A
  • Velgen
    Giant Double Wall Aluminum 622x19
  • Naven
    Aluminium 32H
  • Spaken
    Sapim Leader, stainless 14G(2.0mm) [F] Sapim Strong, stainless 13-14G(2.3-2.0mm) butted [R]
  • Banden
    CST Xpedium One 45x622 w/ reflection
  • Verlichting
    Axa Blueline 30 LED [F] Spanninga Solo LED [R]
  • Drager
    Massload aluminum
  • Gewicht
    22,7kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 174 cm5’9”
  • M
      171 cm5’7”  to 182 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 190 cm6’3”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)72,0°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859023,261024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31606,31807,1
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,0°70,0°
FVork Sprong (mm) (inch)431,7431,7431,7
GNaloop (mm) (inch)823,2823,2823,2
HWielbasis (mm) (inch)109543,1110543,5112544,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)63024,863024,864925,6
LReach (mm) (inch)37514,838515,239915,7
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

Hybrid Cycling Technology
PedalPlus 6-Sensor Technologie
Syncdrive Core
RideControl Dash

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.