{{ product.ProductAward.Quote }}

AnyTour RS 2

2021

899 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Onbezorgd naar kantoor per fiets en af en toe een onspannende rit door de natuur.

Degenen die in het weekend en op vakantie willen toeren, zitten gebakken met de Anytour RS. Deze mid-end trekkingfiets is geschikt voor zowel vlak als heuvelachtig terrein. De Anytour RS heeft namelijk een uiterst licht aluminium frame (Aluxx) en een derailleurversnelling. Met de hydraulische schijfremmen hebben fietsers in een afdaling veel remkracht, ook als er onverhoopt een spat regen valt. Reflecterende details zorgen voor veiligheid en de brede banden brengen comfort. Met behulp van de MIK-achterdrager gaan essentiële spullen gemakkelijk mee.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Aluminum frame:

Dankzij het uiterst lichtgewicht Aluxx frame is geen heuvel te veel voor deze sportieve fiets.

Remsysteem:

Deze hydraulische schijfremmen bieden remkracht onder alle omstandigheden.

Banden:

De gemonteerde banden bieden erg veel comfort tijdens de rit.

Specificaties
  • Maten
    M, L, XL
  • Kleuren
    Magnesium
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant alloy fork
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Custom Giant Contact handlebar
  • Stuurpen
    Giant Connect 28.6X80
  • Zadelpen
    Giant Sport
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP-613 City/Trekking
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shadow Deore XT
  • Remmen
    Shadow Deore XT
  • Remhendels
    Shadow Deore XT
  • Cassette
    Shimano CS-HG500, 11x34
  • Ketting
    KMC X10
  • Crankset
    FC-T6010, 48-36-26T
  • Bottom Bracket
    Shimano BB-ES300
  • Velgen
    Giant GX28
  • Naven
    front hub GDC1020QR22 rear hub GDC1022AQR22
  • Spaken
    front hub GDC1020QR22 rear hub GDC1022AQR22
  • Banden
    Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 W/ Reflective Stripe
  • Extra's
    Rear carrier with MIK
  • Verlichting
    Front: battery operated Axa Compact Line 35 with Green line bracket, Rear battery operated Spanning Solo XBA ON/OFF/AUTO
  • Gewicht
    13,6 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MLXL
BZitbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859523,461024
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°
HWielbasis (mm) (inch)109843,2111443,9113044,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)38315,139415,540515,9
MStand Over Height (mm) (inch)78430,981832,285333,6
PCranklengte (mm) (inch)172,56,81756,91756,9

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.