{{ product.ProductAward.Quote }}

AnyTour E+ 0 Heren

2020

3.499 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Rij verder en harder met de actieve en toch comfortabele AnyTour E+. Deze veelzijdige E-bike is ontworpen voor langere ritten op gevarieerd terrein.

De AnyTour E+ biedt een comfortabel, sportief en ontspannen rijgevoel met een 80 Nm SyncDrive Sport-motor die tot maximaal 350% instelbare ondersteuning biedt. Je kunt die ondersteuning aanpassen aan de rijkarakteristieken die jij het liefst hebt. Hij heeft een geveerde voorvork met 60 mm veerweg en een hydraulische lockout die je kunt inschakelen als het wegdek vlakker is. Deze fiets is een geweldige keuze voor trekking-expedities want met zijn 500 Wh EnergyPak kan hij je heel ver van huis brengen. De accu is naadloos in de onderbuis geïntegreerd voor een slank frameprofiel. De RideControl EVO is fraai op het stuur gemonteerd en heeft navigatiemogelijkheden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Comfort op lange afstanden:

Lichtgewicht ALUXX SL-frame en 60 mm geveerde voorvork zorgen voor een soepel rijgedrag op ruwe wegen terwijl de SyncDrive Sport-motor 350 procent trapondersteuning biedt.

Navigatie:

De RideControl EVO heeft navigatiemogelijkheden en is fraai in het stuur geïntegreerd.

Makkelijk op- en afstappen:

Het frame met lage instap vergemakkelijkt het op- en afstappen en dat biedt een comfortabel en vertrouwd rijgedrag.

Actieradius

Welke actieradius kan ik verwachten met mijn e-bike?

Het bereik met een enkele acculading kan sterk variëren, afhankelijk van de omstandigheden, zoals het gecombineerde gewicht van de berijder en de lading, luchtweerstand, bandenspanning en loopvlakprofiel, veranderingen in terrein en hoogte; weg- of trailoppervlak, buitentemperatuur, onderhoud van de e-bike en de toestand van de accu.

De onderstaande tabel geeft een geschat maximaal bereik onder verschillende omstandigheden. De omstandigheden worden gecategoriseerd als zwaar, goed en ideaal. Zware omstandigheden doen zich meestal voor bij het rijden met een zware lading, sterke tegenwind of steile en lange beklimmingen.

EnergyPak 500 / SyncDrive Sport

  • Actieradius
  • Zwaar: 55 KM 34 miles
  • Goed: 110 KM 68 miles
  • Ideaal: 180 KM 111 miles
Specificaties
  • Motor
    Giant SyncDrive Sport, 80Nm, 350% tuneable support
  • Sensors
    Giant PedalPlus 4-sensor technology
  • Display
    Giant RideControl EVO, grip launch control with walk assist, on-board navigation, mini USB charger
  • Accu
    Giant EnergyPak 500Wh
  • Maten
    S, M, L, XL
  • Kleuren
    Solid Grey
  • Frame
    ALUXX SL-grade aluminum frame
  • Voorvork
    RST Pulse 29 Air LO 60mm travel, tappered steerer, hydraulic lockout, 100x15 thru-axle
  • Stuur
    Aluminum Trekking bar 31.8x630mm
  • Stuurpen
    Giant Contour EVO integrated, adjustable
  • Zadelpen
    Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Zadel
    Selle Royal Essenza gel
  • Pedalen
    VP191 light weight aluminum
  • Shifters
    Shimano Deore XT
  • Achterderailleur
    Shimano Deore XT, 11-Speed, Shadow+
  • Remmen
    Shimano BR-MT500, hydraulic disc, 160mm
  • Remhendels
    Shimano BL-MT500, i-spec II
  • Cassette
    Shimano HG-M7000, 11-42T, 11-Speed
  • Ketting
    KMC e.11e Turbo, EcoProteq, e-bike optimized
  • Crankset
    Giant aluminum, 42T
  • Velgen
    Giant eX-2, Tubeless Ready, e-bike optimized
  • Naven
    Giant Tracker Sport [F] 15x100mm Boost [R] 135mm QR
  • Spaken
    Stainless steel
  • Banden
    Schwalbe Energiser Plus, 622x47mm, Green Guard
  • Extra's
    Giant EnergyPak Smart charger (60% charge in 60minutes)
  • Verlichting
    LED Lezyne Hecto50 Pro 200Lumen LEDAxa Blueline rear LED
  • Slot
    Abus Pro Shield 5850
  • Drager
    MIK rack. System bag & basket compatible
  • Gewicht
    23.6 kg (excl. accu)

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
AZitbuis Lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,760023,6
BZitbuis Hoek (degrees)72,5°72,0°72,0°72,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)58022,859023,26102463024,8
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1455,71606,31706,71857,3
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FVork Sprong (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GNaloop (mm) (inch)873,4873,4873,4873,4
HWielbasis (mm) (inch)110743,6111243,8113244,6115345,4
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)62024,46342564325,365725,9
LReach (mm) (inch)38415,138415,140115,841616,4
NStuur breedte (mm) (inch)67026,467026,467026,467026,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,5903,5903,5
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QWielmaat 700c700c700c700c

Technologieën

ALUXX SL Aluminium Technologie
Hybrid Cycling Technology
RideControl EVO

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.