Sale 20%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Allure RS 3

2019

639 € 799 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

WAT DE REDEN OOK IS WAAROM JE OP DE FIETS STAPT - WOON-WERKVERKEER, PLEZIERRITJES OF EEN MEERDAAGSE TREKTOCHT - MET DE NIEUWE ALLURE HAAL JE HET MAXIMALE UIT ELKE RIT.

De nieuwe Allure biedt een veelzijdig en comfortabel rijgedrag op zowel ritjes door de stad als op stille binnenweggetjes. Het lichtgewicht ALUXX aluminium frame heeft een rechtop framegeometrie en een comfortabel dameszadel waardoor je ontspannen kunt fietsen en genieten van de omgeving. Of je nu kiest voor een weekenduitstapje of elke dag naar je werk fietsen, met het Smart-mount dragersysteem van de Allure kun je de fiets helemaal op je eigen wensen afstemmen en spullen vervoeren. Hij is bovendien voorzien van schijfremmen, geïntegreerde verlichting en reflecterende graphics voor extra zichtbaarheid op de weg tijdens de schemering. De Allure is ontworpen met behulp van de Liv 3F-ontwerpfilosofie om vrouwen een gegarandeerd goede rit en zit te bieden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Ontspannen fietsen:

Comfort-geometrie zet rijdsters in een ontspannen, comfortabele zithouding

Eenvoudig te personaliseren:

Gemoderniseerd Smart-mount dragersysteem maakt het eenvoudig om accessoires en tassen te monteren voor dagelijks gebruik of voor toerexpedities.

Veiliger in de schemer:

Schijfremmen, B&M-verlichtingssysteem en reflecterende graphics helpen om rijdsters veiliger te laten fietsen in alle omstandigheden, inclusief schemer en in het donker.

WAAROM WE HAAR GEWELDIG VINDEN

De stijlvol uitgeruste Allure legt de nadruk op het belangrijkste: het gevoel van vrijheid, de wind door je haren en het besef dat de tijd langzamer voorbij gaat als je fietst. De Allure is prima geschikt voor lange tochten op zand- en gravelwegen, maar voelt zich ook helemaal gelukkig tijdens een middagritje door de stad. Deze fiets is je beste vriendin voor zo ongeveer elk fietsuitstapje.

Specificaties
  • Maten
    M, L, XL
  • Kleuren
    Deep Ocean/ Reflective Silver
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    SR Suntour NEX HLO, 63mm
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Custom Giant Contact handlebar
  • Stuurpen
    Satori aluminum angle adjustable
  • Zadelpen
    Suspension SP-375A
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP-613 City/Trekking
  • Shifters
    Shimano SL-M2000
  • Voorderailleur
    Shimano Acera
  • Achterderailleur
    Shadow Deore XT
  • Remmen
    Shimano BL-MT200
  • Cassette
    Shimano CS-HG200, 11-34
  • Ketting
    KMC X9
  • Crankset
    Shimano Acera, 26x36x48
  • Bottom Bracket
    Shimano BB-UN100
  • Velgen
    Giant GX28
  • Naven
    front hub GDC-1020 (32 hole) rear hub GDC-1022 (32 hole)
  • Spaken
    stainless, 14G
  • Banden
    Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 W/ Reflective Stripe
  • Extra's
    Rear carrier with MIK
  • Verlichting
    Front: Trelock I-Go Sport 350 USB, Rear: SOLO XBA ON/OFF/AUTO 50MM
  • Gewicht
    15,9

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,859023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)953,7953,7953,7
HWielbasis (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)37314,737914,938515,2
MStand Over Height (mm) (inch)47418,746918,545918,1
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1756,91756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.