Sale 14%
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Allure RS 2

2020

769 € 899 €

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

Onbezorgd toeren in zelfs het meest heuvelachtige gebied

Degenen die in het weekend en op vakantie willen toeren, zitten gebakken met de Allure RS. Deze mid-end trekkingfiets voor vrouwen is geschikt voor zowel vlak als heuvelachtig terrein. De Allure RS heeft namelijk een uiterst licht aluminium frame (Aluxx) en een derailleurversnelling. Met de hydraulische schijfremmen hebben fietsers in een afdaling veel remkracht, ook als er onverhoopt een spat regen valt. Reflecterende details zorgen voor veiligheid en de brede banden brengen comfort. Met behulp van de MIK-achterdrager gaan de essentiële spullen gemakkelijk mee.

Specificaties
  • Maten
    M, L, XL
  • Kleuren
    Smoke Silver/ Reflective White
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum
  • Voorvork
    Giant alloy fork
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Custom Giant Contact handlebar
  • Stuurpen
    Giant Connect 28.6X80
  • Zadelpen
    Giant Sport
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola gel
  • Pedalen
    VP-613 City/Trekking
  • Shifters
    Shimano Deore
  • Voorderailleur
    Shimano Deore
  • Achterderailleur
    Shadow Deore XT
  • Remmen
    Shimano BL-MT201
  • Cassette
    Shimano CS-HG500, 11x34
  • Ketting
    KMC X10
  • Crankset
    Shimano FC-T521, 26x36x48
  • Bottom Bracket
    Shimano BB-ES300
  • Velgen
    Giant GX28
  • Naven
    front hub GDC-1020 (32 hole) rear hub GDC-1022 (32 hole)
  • Spaken
    stainless, 14G
  • Banden
    Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 W/ Reflective Stripe
  • Extra's
    Rear carrier with MIK
  • Verlichting
    Front: Trelock I-Go Sport 350 USB, Rear: SOLO XBA ON/OFF/AUTO 50MM
  • Gewicht
    13.6 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,859023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)953,7953,7953,7
HWielbasis (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)37314,737914,938515,2
MStand Over Height (mm) (inch)47418,746918,545918,1
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1756,91756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.