{{ product.ProductAward.Quote }}

Allure CS 3

2021

899 €

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Onbezorgd naar kantoor per fiets en af en toe ontspanning

Doordeweeks zorgeloze woon-werkritten en in het weekend een aangename tocht om even te ontspannen. Het kan met de Allure CS. Deze mid-end toerfiets voor vrouwen is geschikt voor zowel vlak als heuvelachtig terrein, mede dankzij het lichte aluminium frame (Aluxx). Met de hydraulische schijfremmen is er veel remkracht, ook als er onverhoopt een spat regen valt. Groot pluspunt van de Allure CS is de beltdrive: deze doet stil zijn werk en is duurzaam en onderhoudsarm. Reflecterende details zorgen voor veiligheid en de brede banden brengen comfort. Met behulp van de MIK-achterdrager gaan essentiële spullen onderweg gemakkelijk mee.

Specificaties
  • Maten
    S,M,L
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminium
  • Voorvork
    Giant Aluminium, vast
  • Stuur
    Custom Giant handlebar
  • Stuurpen
    Satori Alloy verstelbaar
  • Zadelpen
    Giant Aluminium, vast
  • Zadel
    Selle Royal Nuvola
  • Shifters
    Shimano Nexus 7, Beltdrive
  • Achterderailleur
    Shimano Nexus 7 speed
  • Remmen
    Tektro, Hydraulische Schijfremmen
  • Remhendels
    Tektro 275
  • Cassette
    Gates CDx 22T
  • Ketting
    Gates CDN beltdrive
  • Crankset
    Gates CDN Urban S150, 46T
  • Velgen
    GX28 Giant Aluminium
  • Naven
    front hub DH-3D37 rear hub SG-C6001-7D
  • Spaken
    front hub DH-3D37 rear hub SG-C6001-7D
  • Banden
    Giant P-X3 Multi-Surface, 700x45 with Reflective Stripe
  • Verlichting
    Front: battery operated Axa Compact Line 35 with Green line bracket, Rear battery operated Spanning Solo XBA ON/OFF/AUTO
  • Slot
    AXA Solid XL, ART
  • Gewicht
    15,5 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      157 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 182 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)45017,750019,755021,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,0°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)57022,458022,859023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1606,31756,91907,5
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°
FVork Sprong (mm) (inch)421,7421,7421,7
GNaloop (mm) (inch)94,73,794,73,794,73,7
HWielbasis (mm) (inch)108842,8109943,3111043,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)64325,365725,967126,4
LReach (mm) (inch)37314,737914,938515,2
MStand Over Height (mm) (inch)47418,746918,545918,1
NStuur breedte (mm) (inch)62024,462024,462024,4
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,5903,51104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,71706,71756,9
QWielmaat 700C700C700C

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Gerelateerde producten

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.