Nieuw
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Alight Disc City 2

799 €

Wat is mijn maat?

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Delen

De Alight Disc heeft een praktisch frameontwerp, gloednieuwe ErgoMax zadel en handvatten en is uitgerust met spatborden, bagagedrager en een standaard die de rit op het fietspad of het woon-werkverkeer nog aangenamer maken.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Veelzijdig

Neem gemakkelijk boodschappen mee: de Alight is voorzien van spatborden, bagagedrager en standaard.

Comfort

Comfortabel blijven tijdens je ritten door de stad is een onbetwistbaar onderwerp, dus de Alight heeft een frame met gemakkelijk op- en afstap en wordt geleverd met een drukverlagend ErgoMax-zadel, schokabsorberende ErgoMax handvatten en verende zadelpen.

Controle

De krachtige schijfremmen van de Alight werken goed in zowel droge als natte omstandigheden. Bovendien is de fiets uitgerust met 38mm banden, die uitstekende grip geven. Door het frame- en vorkontwerp kun je banden tot 45c monteren.

Highlights

Alight Disc with interactive tooltips

Technologieën

ALUXX Aluminum Technology

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      148 cm4’10”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
  • L
      170 cm5’7”  to 183 cm6’0”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
AZitbuis Lengte (mm) (inch)37014,642016,546018,150019,7
BZitbuis Hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°73,0°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)53521,155021,757022,459023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1305,11505,91606,31756,9
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,0°70,5°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502
GNaloop (mm) (inch)78,23,174,82,971,42,871,42,8
HWielbasis (mm) (inch)104441,1105541,5106541,9108542,7
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)44517,544517,544517,544517,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)622,4622,4622,4622,4
KStack (mm) (inch)55421,857522,658723,160123,7
LReach (mm) (inch)37114,63801539115,440616
MStand Over Height (mm) (inch)59123,359023,259123,358723,1
NStuur breedte (mm) (inch)60023,660023,664025,264025,2
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1803,1903,51003,9
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,7
QWielmaat 700C700C700C700C
Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, L
  • Kleuren
    Metal
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    alloy, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Sport XC, 31.8 XS:60cm, S:60cm, M:64cm, L:64cm
  • Grips
    Dynamic Comfort XS: 31mm, S:31mm, M:31mm, L:34mm
  • Stuurpen
    Giant Sport, 15-degree, 31.8mm XS:80mm, S:80mm, M:90mm, L:100mm
  • Zadelpen
    alloy, suspension, 30.9mm XS:350mm, S:350mm, M:350mm, L:350mm
  • Zadel
    Liv Sport Comfort
  • Pedalen
    platform
  • Shifters
    microSHIFT Advent, 1x9
  • Voorderailleur
    N/A
  • Achterderailleur
    microSHIFT Advent
  • Remmen
    Tektro HD-R280 hydraulic [F]160mm, [R]160mm
  • Remhendels
    Tektro hydraulic
  • Cassette
    microSHIFT CS-H093, 11-42
  • Ketting
    KMC X9
  • Crankset
    ProWheel RPL, 40t XS:170mm, S:170mm, M:170mm, L:170mm
  • Bottom Bracket
    cartridge
  • Velgen
    Giant GX Disc wheelset
  • Naven
    Giant GX Disc wheelset
  • Spaken
    Giant GX Disc wheelset
  • Banden
    Giant S-X2, puncture protect, 700x38c
  • Extra's
    42mm max tire size, fender, rack, handlebar water bottle carrier, reflective decals
  • Gewicht
    -

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Specificaties, beschikbaarheid, prijzen en kleuren kunnen echter zonder vooraankondiging wijzigen.